Search in the website:

Jacek Perduta

Jacek Perduta

Biography

Salsa

Muzyka stanowi ważną rolę w jego życiu, dlatego też Jacek spełnia się jako DJ gwarantujący doskonałą muzykę na każdej imprezie. Muzyka i taniec towarzyszyły mu od najmłodszych lat. Praca jaka dj jest świetnym połączeniem jago największej życiowej pasji tańca z przyjemnością grania dla innych. Jako dj zaczął grać 12 lat temu na pierwszych imprezach w Salsa Bielsko. Przede wszystkim salsę kubańską, z czasem przerodziło się to w lekko melodyczna timbe. Grał na takich imprezach jak Biba Salsowa, Bachata Lovers Festival, Bachaturo, Cuba me Mucho.

Prowadzi własne imprezy w Katowicach, gra podczas różnych wydarzeń w największych miastach Polski (Kraków, Wrocław, Warszawa). Każdą imprezę wzbogaca niepowtarzalną muzyką, która przyczynia się do wyśmienitej zabawy wszystkich gości. Jego ulubionym stylem na chwilę obecną jest Bachata Dominikańska, jednakże Timba, Mambo, Kizomba, Zouk, nie są mu również obce. Jacek grywa wszystkie style zawsze w zależnosci od tego jak dobrze bawi się srodowisko latino. Szybko odczytuję oczekiwania i potrzeby muzyczne gości.

Lubi grać melodyjne kawałki z ciekawym aranżem, z wyraźnie słyszalnym rytmem. Inspiruje go muzyka, do której sam z przyjemnością by zaszalał na parkiecie. Nierzadko grywa w duetach oraz poszukuje nowych, różnych rozwiązań artystycznych, tak by nawet najbardziej wymagającego uczestnika zadowolić podczas eventu. Jacek jako DJ gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, a także szczególowe omówienie doboru oprawy muzycznej.​

WEB

http://www.jacekperduta.pl/