Search in the website:

Bracka Cztery

ul. Bracka 4

O klubie

Bracka 4 to wyjątkowy kompleks lokali na mapie Krakowa. Zlokalizowany jest w zabytkowej Kamienicy Hetmańskiej, usytuowanej zaledwie kilka metrów od Rynku Głównego. To miejsce stworzone z zamiłowania do muzyki, tańca i relaksu.

Bracka 4 jest klubem muzycznym zlokalizowanym na dwóch poziomach. 

Na pierwszym piętrze w części klubowej lokal składa się z kilku sal i danceflooru z muzyką house/r’n’b/latino/oldschool – to zdecydowanie najlepsze połączenie dla wszystkich ceniących sobie komfort oraz wyjątkową atmosferę zarówno za dnia, jak i w nocy.
Na Brackiej każdy znajdzie miejsce do zabawy przy rytmach najlepszej klubowej muzyki, a także chilloutową przestrzeń do rozmów, odpoczynku przy najlepszych drinkach i koktajlach.
Cocktail Bar & Bilard znajduje się na drugim piętrze kamienicy. Elegancki wystrój połączony z zabytkową strukturą ścian tworzy wyjątkowy klimat. Specjalizujemy się w serwowaniu kultowego koktajlu Cosmopolitan na kilkanaście sposobów. Poza kilkoma salami, idealnymi do relaksu i rozmów, posiadamy również dwie sale bilardowe z pełnowymiarowymi stołami.W sezonie letnim zapraszamy również do ogródka, w którym od wielu już lat serwujemy jedną z najlepszych pizz w mieście. Każdego roku poszerzamy ofertę o kolejne, mamy nadzieję pyszne, potrawy.
Nasze kluby posiadają także dwa , przestronne balkony  z widokiem na piękne kamienice.
Jeżeli szukasz miejsca na organizację spotkania firmowego, urodzin, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, albo po prostu chcesz spędzić czas z przyjaciółmi, to jesteśmy doskonałym wyborem. Już od ponad 8 lat zajmujemy się organizacją eventów, imprezy firmowych, urodzin czy wieczorów panieńskich i kawalerskich.  Pomożemy Ci zaplanować Twoją prywatną imprezę.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Imprezy

Imprezy Cykliczne

Nasi DJ'e

Galeria Imprez

Zobacz nasze najnowsze zdjęcia!
Tak się bawi Kraków 😉

Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Jak nas znaleźć?