Choose to be

Happy!

Diva Music Gallery

Diva Music Gallery to wyjątkowe miejsce na szlaku nocnego życia Krakowa, stworzone z pasją dla ludzi kochających dobrą zabawę i tańce na barze do białego rana.
Diva powstała z miłości do muzyki, łatwo uzależnia niepowtarzalną atmosferą, kusi różnorodnością rytmów i unikalnym klimatem zabytkowych podziemi krakowskiego Rynku.

Dzięki ogromnym możliwościom adaptacyjnym klubu jesteśmy w stanie przygotować wszelkiego rodzaju imprezy, począwszy od imprez firmowych czy integracyjnych, okolicznościowych, koncertów, po występy stand up.

Klubowa przestrzeń o powierzchni 500m2 czynna w każdy piątek i sobotę, od godziny 20:00 (możliwość wynajęcia lokalu w każdy dzień tygodnia).

Bracka 4

Pasja tworzenia niecodziennych eventów, miłość do muzyki i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć klub z unikalnym charakterem i ogromnym potencjałem. B4 Bracka 4 to kultowy lokal na klubowej mapie Krakowa. Jesteśmy zlokalizowani na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy, usytuowanej kilka metrów od płyty Rynku Głównego.
Na Brackiej każdy znajdzie miejsce do zabawy przy rytmach najlepszej muzyki tanecznej, a także chilloutową przestrzeń do rozmów i odpoczynku przy najlepszych koktajlach.

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych, okolicznościowych, after party, jak również wszelkiego rodzaju eventów klubowych.

Klubowa przestrzeń o powierzchni 250m2 czynna codziennie, od godziny 18:00.

Cocktail Bar & Bilard

Cocktail Bar & Bilard znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Poza kilkoma salami, idealnymi do relaksu i rozmów, posiadamy również dwie sale bilardowe.
Jeżeli szukasz miejsca na organizację spotkania firmowego, urodzin, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, albo po prostu chcesz spędzić czas z przyjaciółmi, to jesteśmy doskonałym wyborem.

Lokal połączony jest klatką schodową z klubem B4 Bracka 4, gdzie usłyszysz najlepsze brzmienia.

Rozrywkowa przestrzeń o powierzchni 250 m2, czynna 7 dni w tygodniu od godziny 18:00.

N’JOY Pizza & Drink

W tym parterowym lokalu serwujemy doskonałe drinki i koktajle w klasycznym i autorskim wydaniu. Wrażenie zrobią na was nie tylko ich smakowe kompozycje, ale również staranne i profesjonalne przygotowanie i podanie. W przytulnych wnętrzach zjecie też doskonałą pizzę, którą wypiekamy na miejscu.

Jesteśmy dumni z aktywizacji osób 60+, dla których przygotowaliśmy stałą zniżkę.

Tutaj możesz zorganizować urodziny, wyjście firmowe, spotkanie z przyjaciółmi, czy też popracować w przyjaznym otoczeniu.

Latem zapraszamy do naszego ogródka letniego zlokalizowanego na dziedzińcu Brackiej 4.

Lokal ma powierzchnię 150 m2 i czynny jest codziennie od 15:00.

Disco Pub

W klubie rozbrzmiewają najlepsze hity od lat 80 po współczesne kawałki.
Łączymy aranżację wnętrz z lat 80 i 90 z muzycznym przekrojem ostatnich kilku dekad, z których selekcjonujemy najlepsze utwory, odtwarzając je również w formie teledysków.

Klub o powierzchni 150 m2 otwarty 7 dni w tygodniu, od godziny 20:00.

Main Square 18 Apartments

Kompleks apartamentów Main Square 18 Apartments znajduje się przy Rynku Głównym 18 (wejście od ul. Brackiej 4). Jednym z naszych największych atutów jest lokalizacja oraz unikalny widok na Kościół Mariacki, Kościół Św. Wojciecha czy Sukiennice.

Oferujemy apartamenty o powierzchni od 25 do niespotykanych 250 m2 dla 50 osób.

<
+48 572 585 505
rezerwacje.krakow@gmail.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram